Search

 
 

ТУ «Оцінка неврологічного статусу новонародженого та дітей раннього віку»

 Реєстрація закінчена
Категорія:
Тематичне удосконалення
Дата
2021-03-09 00:00

На кафедрі дитячої неврології і медико-соціальної реабілітації для  педіатрів, неонатологів, неврологів, сімейних лікарів та ін. розпочинається цикл ТУ «Оцінка неврологічного статусу новонародженого та дітей раннього віку» (на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 16 березня 2021 р.

Тривалість навчання – 0,25 місяця, 39 годин. 

Протягом останнього року кафедрою дитячої неврології та медико – соціальної реабілітації запроваджено проведення нового циклу тематичного удосконалення «Оцінка неврологічного статусу новонародженого та дітей раннього віку».

Цикл призначений для підвищення кваліфікації спеціалістів: педіатрів, неврологів дитячих, неонатологів, неврологів, анестезіологів дитячих, інфекціоністів дитячих, лікарів загальної практики – сімейної медицини.

Мета циклу – удосконалення теоретичних знань та практичної підготовки, отримання нових актуальних знань з питань розвитку рухових функцій та перед мовленнєвого розвитку дитини раннього віку, методики описання та аналізу неврологічного статусу дитини періоду новонародженості та немовляти, передбачено детальне вивчення термінів формування та редукції вроджених рефлексів, схеми описання неврологічного статусу, диференційні характеристики неврологічного статусу з урахуванням гестаційного віку дитини при народженні.

Слухачі циклу мають змогу не тільки ознайомитися з методикою обстеження неврологічного статусу, але й освоїти практичні навички описання і оцінки рухового та перед мовленнєвого розвитку дитини раннього віку (першого року життя).

Слухачі, які успішно склали залік, отримують посвідчення відповідного зразка.

 
 

Всі дати

  • 2021-03-09 00:00