Search

 
 

Третього грудня завершила свою роботу в Україні місія Всесвітньої організації охорони здоров’я. Метою експертів місії було оцінити спроможність України ефективно реалізовувати Міжнародні медико-санітарні правила (ММСП)

29 листопада розпочався візит місії міжнародних експертів ВООЗ у рамках процесу Спільного зовнішнього оцінювання (СЗО), метою якого є оцінка спроможності України ефективно реалізовувати Міжнародні медико-санітарні правила (ММСП).

У березні 2020 р. у Словаччині відбулися парламентські вибори. У них взяли участь 25 партій. Словаччина є однією з країн ЄС, які межують з Україною. Наші країни пов’язують глибокі економічні, політичні, культурні та інші зв’язки. Вивчення суспільно-політичних процесів у цій країні є досить актуальним і може сприяти глибшим взаєминам між нашими країнами.

У березні 2020 р. в Словаччині відбулися парламентські вибори. У них взяли участь 25 партій. В Україні впроваджується реформа охорони здоров’я, а паліативна, хоспісна допомога тяжкохворим є однією із гарантованих державою складових медичних послуг.

Люди виконують свої завдання, але при цьому робота "кожен у себе й за себе" заважає інноваціям, ідеться в дослідженні компанії.

Сьогодні в Україні зафіксовано понад 11 тисяч нових випадків коронавірусної хвороби. Єдиний ефективний спосіб вберегтися від інфікування, тяжкого перебігу хвороби та смерті — це вакцинація. 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677», в Україні запроваджуються так звані COVID-сертифікати двох рівнів – «жовтого» та «зеленого».

Шановні друзі та колеги! В ювілейний рік нашої країни День фармацевтичного працівника відзначається у третю суботу вересня.

Тривала «інфодемія» оманливої інформації про нову пандемію коронавірусу здатна підірвати здоров'я українців. Це довело дослідження, проведене для Програми розвитку ООН (ПРООН) та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Про це повідомляє пресцентр Програми розвитку ООН в Україні.

Цього тижня відбулася чергова серія зустрічей міжсекторальних робочих груп зі Спільної зовнішньої оцінки, у яких працюють експерти з нашого закладу https://nuozu.edu.ua/n/n/7860-zdorovia-v-usi-polityky-zasidannia-robochykh-hrup.

У Міністерстві охорони здоров'я України відбулося засідання Ради ректорів вищих медичних навчальних закладів.

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому з 17 червня на всій території країни встановлюється «зелений» рівень епідемічної небезпеки. В таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму.