Google search

 
 

Відбулася фінальна зустріч за участю команди реформи та всіх профільних міністерств. Перша леді України Олена Зеленська підсумувала річні результати реформи шкільного харчування, яка реалізується в Україні з 2020 року. 

21 листопада 2024 року відбувся фармацевтичний форум «ФАРМЕКСПЕРТ 2024. Стандарти. Інновації. Євроінтеграція», організований компанією Proxima Research International – міжнародним провайдером даних, технологій та сервісів для сфери охорони здоров’я та Державним підприємством «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Днями в Україні відбулася знакова подія для медичної спільноти та пацієнтів, які чекали на трансплантацію. Серед посмертних донорів був 13-річний хлопчик з Одещини, який, на жаль, помер через інсульт. Його родина, незважаючи на складний емоційний стан, прийняла важливе рішення – подарувати шанс на життя іншим, пожертвувавши органи сина для трансплантації.

Днями в Україні відбулася знакова подія для медичної спільноти та пацієнтів, які чекали на трансплантацію. Серед посмертних донорів був 13-річний хлопчик з Одещини, який, на жаль, помер через інсульт. Його родина, незважаючи на складний емоційний стан, прийняла важливе рішення – подарувати шанс на життя іншим, пожертвувавши органи сина для трансплантації.

Міністерство охорони здоров’я України розробило державну стратегію боротьби зі стійкістю до протимікробних препаратів до 2030 року та операційний план її реалізації на 2024—2026 роки. Стратегія включає розширення національної мережі мікробіологічних лабораторій, посилення системи інфекційного контролю на рівні закладів охорони здоров’я, епіднагляду за резистентними збудниками, із врахуванням міжсекторального підходу «Єдине здоров’я». 

5-6 грудня у Левені (Бельгія) відбулося чергове засідання Президії Європейської Ради та Колегії з акушерства та гінекології (European Board and College of Obstetrics and Gynaecology – EBCOG). Україну на заході представляли ректор НУОЗ України імені П.Л. Шупика, академік НАМН України, професор В’ячеслав Камінський, та Дмитро Ледін професор кафедри акушерства, гінекології та репродуктології цього закладу.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи Боб Сом підписали угоду про грант проєкту «Трансформація охорони здоровʼя шляхом реформи та інвестицій в ефективність» між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку і Міжнародною асоціацією розвитку, що діють як адміністратор Цільового фонду багатьох донорів з підтримки, відновлення, відбудови та реформування України. 

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко провів робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Інгою Станітє-Толочкєнє. Сторони обговорили перспективи співробітництва й актуальні потреби у сфері охорони здоров’я та відновлення об’єктів медичної інфраструктури. 

Для цього в бюджеті закладено 6,6 млрд грн. До оновленої програми увійде понад 30 нових діючих речовин, зокрема комбіновані лікарські засоби для лікування серцево-судинних захворювань. А також ревматологічних, неврологічних, очних та ендокринологічних хвороб, таких як гіпотиреоз і мігрень.

Цифровий світ стає повноцінною частиною нашого життя, проте крім великої кількості можливостей для навчання, спілкування та розваг, інтернет може бути небезпечним та негативно впливати на психіку чи навіть безпеку людини.

6 грудня 2024 року виконується 111 років від дня народження видатного кардіохірурга, батька української біокібернетики, Миколи Амосова.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко долучився до одного з найважливіших заходів фармацевтичної сфери — 14-го Аптечного Саміту України.

Регулярний чесний діалог між державою та бізнесом з урахуванням інтересів споживача — ключ до позитивних змін. Відкрита дискусія формує довіру між усіма учасниками та дозволяє знайти найбільш ефективні рішення.

Читайте також