Search

 
 

ТУ «Офтальмопластика та очне протезування»

 Реєстрація закінчена
Категорія:
Тематичне удосконалення
Дата
2021-05-26 00:00
Місце проведення
м. Київ – 03057, вул. Зоологічна, 3, Корпус Г Універсальна клініка «Оберіг»
Телефон:
професор Петренко Оксана Василівна тел. +38 0662180987

На кафедрі офтальмології розпочинається цикл ТУ «Офтальмопластика та очне протезування», який триватиме до 9 червня 2021 р.

Навчальна програма циклу тематичного удосконалення «Офтальмопластика та очне протезування» призначена для удосконалення теоретичних знань та практичних навичок в діагностиці, консервативному та хірургічному лікуванні вроджених, травматичних, вікових змін допоміжного апарату ока та периорбітальної області, а також підвищення кваліфікації з сучасного очного протезування.

Для виконання даної програми передбачено такі основні види навчальних занять: тематичні та проблемні лекції, семінари та різні види практичних занять по засвоєнню методів діагностики, хірургічного лікування, мікрохірургічної техніки, методів профілактики та реабілітації. Головне місце в програмі займають питання оволодіння мікрохірургічними реконструктивно-відновними методами офтальмопластики та вдосконалення знань з сучаного очного протезування. В програмі представлені основні нозологічні форми пошкоджень, вроджені та вікові зміни органу зору, що потребують офтальмопластики.

Завданням лекційного курсу являється викладення сучасних поглядів на реконструктивно-відновні та естетичні втручання при захворюваннях та пошкодженнях органу зору та периорбітальної області. Розглядаються анатомічні особливості допоміжного апарату ока з позицій реконструктивної офтальмопластики, сучасні методи діагностики для вибору найбільш обгрунтованого способу хірургічного втручання, а також можливості етапного реабілітаційного лікування, сучасний термінологічний аппарат офтальмопластичної хірургії. Слухачів знайомлять з профілактичними методами боротьби з операційними та післяопераційними ускладненями, методами знеболення, підготовкою до операції та післяопераційному лікуванні після хірургічних втручань.

 
 

Всі дати

  • 2021-05-26 00:00