ЗАХУРДАЄВА Лариса Дем҆янівна - к.мед.н, асистент кафедри, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, лікар вищої категорії з організації  і управління охороною здоров’я, магістр адміністративного менеджменту управління закладами охорони здоров’я.

Є членом Української асоціації акушерів-гінекологів та Української медичної спілки.

Електронна адреса: zakhurdaevald@gmail.com

Освіта: Закінчила НМУ імені О.О.Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» та НУБіП за спеціальністю «Менеджмент»

Проходила спеціалізацію з акушерства та гінекології в НМУ імені О.О.Богомольця; спеціалізацію з організації  і управління охороною здоров’я в НМАПО імені П.Л.Шупика.

Захистила кандидатську дисертацію за темою: «Оптимізація призначення гормональної контрацепції з урахуванням конституціональних особливостей жіночого організму»

Основні напрямки клінічної та наукової діяльності: медицина плода, діагностика та лікування патологічних станів під час вагітності, пологів та післяпологового періоду

Автор 8 наукових робіт

Відповідальна за лікувально-діагностичну роботу на кафедрі.