Пасічник Генадiй Петрович - кандидат мед наук, асистент кафедри; керівник інсультного центру,  завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії (неврологічне) клінічної лікарні "Феофанія" Державного управління справами Президента України. Керівник. Працює за сумісництвом.

Тема кандидатської дисертації “Оптимізація анестезії та периопераційної інтенсивної терапії у хворих на аденому гіпофіза",  29 грудня 2015року, диплом ДК №033760

Працював та підвищував свою майстерність у:

• Центральна клінічна лікарня м. Варшави (Польща 2006-2007р) (спеціалізалія з анестезіології та ІТ);
  • Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького (1997, 2002, 2007р) (ПАЦ з анестезіології та ІТ);
  • Університетська клініка м. Фрайбург (Німеччина) (2008р.) ( стажування в клініці інтенсивної неврології та нейрохірургії);
  • НМАПО імені П. Л. Шупика (2013р) (ПАЦ з анестезіології та ІТ);

Заняття проводяться на кафедрі неврології №1 на базі КНП «Київська міська клінічна лікарня №9» та на базі відділення анестезіології та інтенсивної терапії (неврологічне) клінічної лікарні "Феофанія" Державного управління справами Президента України.