Кандидат філологічних наук (2000 р.), доцент (2003 р.), доцент кафедри педагогіки, психології, медичного і фармацевтичного права (2021 р.)

Закінчила Донецький державний університет за спеціальностями: філолог, викладач української мови та літератури; викладач етики і естетики світової культури; журналіст (1989-1995 рр.).

Макіївський економіко-гуманітарний інститут, магістратура, спеціальність: психолог (2015 р.).

Післядипломна освіта:

Теорія і практика арт-терапії: розмаїття підходів. Спеціалізація: арт-терапія в роботі з травмою, сімейна терапія.

Психологічне консультування. Спеціалізація: травмотерапія.

З 2015 року працювала в громадському секторі з людьми, що зазнали психологічних травм в результаті військових дій на сході України.
З 2020 робота на гарячій лінії Lifeline Ukraine (національна, професійна лінія з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров’я).

Наукові інтереси: травмотерапія, арттерапія, сімейна терапія, психологія культури, культурологія.
Відзнаки: відзнака президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції»  (2016).