Адреса електронної почти: kaf_sdv@ukr.net

Освіта: У 1971 році закінчила стоматологічний факультет Київського ордена Трудового Червоного Прапора медичного інституту.

Кваліфікація: Лікар вищої категорії за фахом «Дитяча стоматологія», кандидат медичних наук з 1990 р., доцент кафедри стоматології дитячого віку Інституту стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика з 2001 р. Член Української ендодонтичної асоціації та асоціації «Академія стоматологічного здоров’я».

Професійна діяльність: Загальний лікарський стаж роботи - 46 років. Проходила професійне стажування в Україні, Польщі та Німеччині. Виконує консультативно-лікувальну роботу в базових лікувальних установах кафедри. Впроваджує сучасні технології у практику профільних установ. Бере активну участь у роботі постійно-діючого науково-практичного семінару «Школи дитячого стоматолога», план роботи якого затверджений Департаментом охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації.

Наукова діяльність: Опублікувала понад 160 праць (з них – 125 наукового характеру), має 5 свідоцтв на винаходи, 17 рацпропозицій. Упродовж 15 років була відповідальним виконавцем наукової роботи кафедри. Основні напрямки наукових розробок: «Оцінка стоматологічного здоров’я дітей та методи його корекції», «Діагностика, лікування та профілактика карієсу зубів у дітей», «Сучасні методи ендодонтичного лікування зубів на етапах формування коренів».

Викладацька діяльність: Загальний педагогічний стаж роботи - 27 років. Виконувала обов’язки завуча кафедри та куратора циклів. Упродовж декількох років очолювала комісію з методичної роботи Інституту стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика. Має 37 публікацій навчально-методичного характеру, є співавтором навчального посібника «Дитяча стоматологія». Активно розробляє та оновлює навчальні програми та плани циклів з дитячої стоматології. Нагороджена пам’ятним знаком «Відзнака НМАПО імені П.Л. Шупика за заслуги в галузі післядипломної освіти».

Додаткова інформація: Є лектором вітчизняних і міжнародних конгресів, симпозіумів і конференцій, нагороджувалась почесними грамотами та дипломами. Має досвід роботи головного та наукового редактора ряду фахових стоматологічних журналів і газет: «Ескулап-дентист», «Мой стоматолог», «Ендофайл», члена редакційної ради журналу «Современная стоматология». Видала дві власні поетичні збірки «Мелодії душі» (1990 р.) та «Нам власна совість мусить бути….» (2013 р.).