ПЕТРОШАК Олександр Юрійович – кандидат медичних наук (2012 р.), доцент (2014).

У 2001 році закінчив медичний факультет Сумського державного медичного університету. З 2001 по 2002 р.р. навчався в інтернатурі зі спеціальності «судово-медична експертиза» у ХМАПО. З 2002 по 2007 р.р. – працював лікарем судово-медичним експертом Роменського міжрайонного відділення Сумського обласного бюро судово-медичної експертизи, а з листопада 2007 р. був зарахований на посаду лікаря судово-медичного експерта у ДУ «Головне бюро судово-медичної експертизи МОЗ України». З грудня  2013 р. – доцент кафедри судової медицини НМАПО імені П. Л. Шупика.

У 2012 захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему: «Особливості вогнепальних ушкоджень біологічних об’єктів та композитної довгої трубчастої кістки при пострілах боєприпасами «FN 5,7х28» (експериментальне дослідження)».

Автор 25 наукових праць, серед них – публікації у фахових вижданнях, 3 навчальні посібники, авторські свідоцтва на винаходи і методичні рекомендації, затверджені МОЗ України. Має вищу кваліфікаційну категорію.