Кандидат медичних наук, доцент.

Науково-педагогічний стаж 18 років. Консультант кардіоревматологічного відділення КМКЛ №6, лікар вищої категорії за фахом «Терапія», «Ревматологія», «Кардіологія». Консультант МОЗ України з ревматології. Спеціаліст по УЗД суглобів та щитовидної залози.  Куратор циклів ПАЦ, ТУ, спеціалізації та лікарів-інтернів. Профорг та секретар та кафедри. Член профбюро терапевтичного факультету НМАПО. Секретар локальної етичної комісії з клінічних досліджень КМКЛ №6. Відповідає за матеріальний стан кафедри, охорону праці, цивільну оборону, оновлення сайту кафедри, виховну роботу з слухачами та лікарями інтернами та навчання з лікарями слухачами і інтернами в центрі симуляційної медицини НМАПО. Автор та співавтор більше 78 наукових робіт. Співавтор національного підручника з ревматології. Нагороджена подякою ректора НМАПО ім. П.Л.Шупика, стажувалась за кордоном, h-index за Google Scholar − 3.