Колектив кафедри медичної та лабораторної генетики щиро вітає завідувача кафедри, член-кореспондента НАМН України, професора Наталію Горовенко та доцента кафедри Світлану Подольську з нагородженням ювілейною медаллю «НМАПО імені П. Л. Шупика 1918 - 2018»

за значний особистий внесок у підготовку висококваліфікованих медичних та фармацевтичних кадрів для закладів охорони здоров’я, високі досягнення у науковій і професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю та відданість справі, яке відбулося на святковому засідання вченої ради Українського державного інституту репродуктології НМАПО імені П. Л. Шупика.

Багаторічний досвід та усі свої знання Наталія Григорівна і Світлана Володимирівна передають учням, курсантам та лікарям, досконало володіють майстерністю педагога, є блискучими лекторами.

Бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги, невичерпної енергії, щастя, благополуччя, миру та нових здобутків у примноженні досягнень медичної освіти.