Google search

 
 
  1. Телеграм-бот для українських науковців @InfoScienceBot

Ресурс створений для оперативного інформування науковців, інноваторів та стартапів про новини та можливості Телеграм-бот Info Science Bot, який інформує про:

  • актуальні можливості для науковців;
  • актуальні можливості для інноваторів;
  • актуальні новини та дипломатичні кроки органів влади та наукової спільноти щодо протистояння російській агресії та запроваджені санкції щодо російської федерації нашими міжнародними партнерами.
  1. Інтерактивна картаз актуальними можливостями для науковців - https://scienceforukraine.eu/
  2. Elsevier  - доступ до платформ:

Для забезпечення зручного доступу українських користувачів Elsevier   створено україномовний розділ «Медична підтримка України», в якому опубліковано інформацію про зазначені бази даних та інструкції щодо отримання доступу. У розділі подаються довідкові матеріали та навчальні відео про можливості використання інформаційних ресурсів у науковій діяльності та навчанні, а також для потреб лікування пацієнтів. 

-       ClinicalKey – база даних клінічних знань для медичних працівників і студентів. ClinicalKey надає доступ до провідних повнотекстових довідників і журналів, містить інформацію про ліки, відеоматеріали, практичні рекомендації тощо.

-       Complete Anatomy – найдосконаліша в світі платформа 3D анатомії, яка використовується фахівцями зі всього світу для розуміння складних анатомічних структур. 

-       Osmosis – медична освітня платформа, що використовується студентами-медиками, лікарями та особами, які доглядають за пацієнтами. Платформа пропонує користувачам зрозумілий, інформативний і цікавий навчальний контент. Бібліотека Osmosis складається з понад 2 тисяч відео, які охоплюють патологію, фізіологію, фармакологію та клінічну практику, а також містить відповідні запитання, картки та примітки. 

Доступ та інструкції до  даних навчальних ресурсів можна знайти на сайті провідного оператора міжнародних порталів та баз даних, Державної науково-технічної бібліотеки України  (для веб мастера)

  1. Carivate

Не зважаючи на військовий час, не відміняє вебінари серії.

Вебінари українською Web of Science. (clarivate.com) 

  1. EBSCO 

Інтерактивна довідково-бібліографічна система, яка складається з різноманітних повнотекстових та реферативних баз даних від провідних постачальників інформації забезпечує безкоштовний доступ до ресурсів клінічної інформації на платформі, інструкція для користування. 

DynaMed – надає найактуальнішу та точну, доказову інформацію клініцистам; 

Nursing Reference Center Plus – надає доказову клінічну інформацію медичним сестрам; це повнотекстова база даних, що охоплює сестринські та суміжні теми охорони здоров’я, включаючи педіатричну сестринську справу, критичну допомогу, психічне здоров’я, управління медсестрами, медичне право тощо 

Rehabilitation Reference Center – надає доказову інформацію для фізіотерапевтів. 

Доступ та інструкції до  даних навчальних ресурсів можна знайти на сайті провідного оператора міжнародних порталів та баз даних, Державної науково-технічної бібліотеки України  (для веб мастера) 

  1. British Medical Journal

Один з найстаріших рецензованих медичних  журналів в світі,  глобальний постачальник освітніх послуг у сфері медицини для різноманітної читацької аудиторії забезпечує безкоштовний доступ до інформаційних та навчальних ресурсів.

Доступ до BMJ Best Practice -– онлайн-інструмент з підтримки клінічних рішень, призначений для допомоги в діагностиці, профілактиці та лікуванні хвороб пацієнтів.

Доступ до BMJ Learning - – освітній онлайн-ресурс для лікарів та інших фахівців у сфері охорони здоров’я, на якому розміщені понад 100 акредитованих рецензованих навчальних модулів у різних форматах. Частина метеріалів доступна українською мовою. 

Доступ та інструкції до  даних навчальних ресурсів можна знайти на сайті провідного оператора міжнародних порталів та баз даних, Державної науково-технічної бібліотеки України  (для веб мастера) 

  1. Research4Life 

Забезпечує доступ до повнотекстових електронних ресурсів, які доступні в межах проєкту . надається доступ до електронних колекції книг і журналів міжнародних видавництв Elsevier https://www.elsevier.com/, Springer Nature https://www.springernature.com/gp, John Wiley & Sons
https://www.wiley.com/en-us, Taylor & Francis
https://taylorandfrancis.com/, Emerald https://www.emerald.com/insight/ , Sage Publications https://us.sagepub.com/en-us/nam/home, Oxford University Press, https://academic.oup.com/journals Cambridge University Press https://www.cambridge.org/core, IOP Publishing
https://ioppublishing.org/

Інструкція з користування 

Доступ та інструкції до  даних навчальних ресурсів можна знайти на сайті провідного оператора міжнародних порталів та баз даних, Державної науково-технічної бібліотеки України  (для веб мастера)

З питаннями і додатковою інформацією просимо звертатися до відділу наукових електронних ресурсів та інноваційних технологій Наукової бібліотеки НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Тел. 099 1449874 e-mail: [email protected]