З 16 по 18 листопада 2018 року у м. Белек (Туреччина) відбувся 1-ий міжнародний симпозіум «Сучасні тенденції в імплантології», організований міжнародною організацією AIM academy, що об'єднує  понад 15 країн світу.

В заході взяли участь понад 600 учасників з різних країн, таких як Швейцарія, Швеція, Німеччина, Іспанія, Італія та ін., а також  представники нашої країни – викладачі  Інституту стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика: доцент кафедри терапевтичної стоматології М. Савченко, асистент кафедри ортодонтії В. Острянко та лікар стоматолог-хірург СПНМЦ І. Романченко. На симпозиумі були представлені доповіді відомих професорів світу з актуальних проблем сучасної стоматології, а саме:  Noran De Basso (Швеція), Omar Ossman De Castro (Іспанія), Marco Esposito (Італія), Stefan Konig (Німеччина), Cezar Benfatti (Бразилія) та інші.

Рішенням колегії правління AIM Academy Миколу Савченка обрано Scientific director of Study club Ukraine AIM Academy та головою 2-ого Міжнародного симпозіуму, що відбудеться у Києві в Жовтневому палаці 18 - 20 жовтня 2019 р.

Під час проведення симпозіуму голова правління AIM academy професор Atilla Sertgoz та генеральний секретар академії професор Bulent Gokce урочисто вручили символіку (прапор академії), який  щороку передається представнику приймаючої країни, Миколі Савченку. Це засвідчує визнання української стоматологічної спільноти, як висококваліфікованих фахівців та поважних партнерів у науковій сфері. Даною подією покладено початок нового етапу співпраці та обміну досвідом із стоматологічними школами з різних країн світу.