21 листопада 2018 року київський музей–майстерня І. П. Кавалерідзе наповнився теплими кольорами нових робіт української художниці – к.мед.н., доцента кафедри ортодонтії Інституту стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика Анжеліки Якимець.

Натхненна подорожами до Франції, Анжеліка розкриває таємниці Монмартру, Базиліки Святого Серця, Ейфелевої вежі, Тріумфальної арки, Нотр-Даму та ін.

«Не полишайте своїх мрій! Обов'язково спробуйте досягнути того, що ви прагнули у дитинстві», - говорить авторка творів.

Реалізувати свої мрії, розповісти про себе через мистецтво в рамках виставки Анжеліки Якимець можуть і маленькі українські художники–початківці. Разом із автором малеча щороку проводить майстер-клас на пленері. Цей захід реалізується разом із Благодійним фондом «Місія добра України» за сприяння музею-майстерні І. П. Кавалерідзе.

30 листопада 2018 року буде проведено благодійний аукціон живопису, а зібрані кошти спрямуються на реабілітацію дітей із міста Мар'янка Донецької області. Малюки у складний час знаходять в собі сили для творчості, тож підтримаємо їх разом.

Щирі вітання від усіх співробітників Інституту стоматології нашій талановитій колезі.