На кафедрі анестезіології та ІТ продовжують навчання лікарі-інтерни першого року, для яких викладачі кафедри постійно організовують не лише лекційні заняття, а й практичні семінари, тренінги, симуляції.

3 грудня 2018 року доц. кафедри І. Кучинською та клінічним ординатором Р. Єфименко був організований майстер-клас «Зупинка серця в операційній», під час якого інтерни мали можливість відпрацювати практичні навики виконання непрямого масажу серця, використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора, використання двофазного дефібрилятора–кардіовертера, забезпечення прохідності дихальних шляхів від ручних прийомів до інтубації за різних умов виникнення критичних станів у операційній (токсична дія місцевих анестетиків, анафілактичний шок, кровотеча, тощо). Протягом тренінгу лікарі інтерни були розподілені на окремі команди по 4 - 5 осіб, кожній команді був представлений клінічний сценарій із різними типами порушення ритму, що виникають при зупинці серця (асистолія, шлуночкова тахікардія без пульсу, фібриляція шлуночків, електро-механічна дисоціація).

Викладачі кафедри та інтерни вбачають високу ефективність такого типу навчання шляхом моделювання критичних ситуацій та відпрацювання їх на манекенах, що у подальшому дозволить мінімізувати допускання помилок при роботі з пацієнтами, які інколи можуть бути фатальними.