За багаторічну роботу на ниві медицини, за внесок в розвиток кардіологічної науки доцент кафедри кардіології к.мед.н. Ірина Давидова була нагороджена медаллю НАМН України «За заслуги в охороні здоров’я» імені академіка М.Д. Стражеска.

Кафедра кардіології була створена у 1936 році за ініціативою академіка Миколи Стражеска. Є така професія лікувати людей. На кафедрі терапії, яка сьогодні називається кафедрою кардіології, довгі роки завучем кафедри працювала  Галина Вознесенська – мама Ірини Володимирівни, яка працювала разом з академіком Стражеско. Традиції кафедри зберігаються скрізь покоління. Тому дуже важливо, що доцент І. Давидова була нагороджена медаллю імені академіка М.Д. Стражеска.

Президент Асоціації кардіологів України, академік В. Коваленко привітав та подякував І. Давидовій за сумлінний багаторічний внесок в розвиток кардіологічної служби в Україні.