В Київській міській клінічній лікарні №6, кожної п’ятниці проходить клінічна конференція, де висвітлюються актуальні питання надання медичної допомоги населенню міста Києва, а також новітні розробки та впровадження в медичній галузі. Кафедра загальної та невідкладної хірургії  активно бере участь не тільки в лікувальній роботі на базі КМКЛ№6, а в педагогічно-просвітницькій діяльності.

Лікар-інтерн, кафедри загальної та невідкладної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика, Нго Ле Нгок Тоан виступив з лекцією «Бізнес-план, документообіг та перевірки в сучасній медичній галузі». Де були розглянуті наступні тези:

• Базові принципи сервісно-орієнтованого підходу в клініці та медико-косметологічному центрі.
  • Ціноутворення в страховій та комерційній медицині.
  • Підбір персоналу.
  • Основи бізнес-планування. Послідовність створення та базові фінансові орієнтири.
  • Формування фонду оплати праці.
  • День відкритих дверей.
  • Проблемні пацієнти та покрокові інструкції по роботі з ними.

Викладений матеріал, був розглянутий в жвавій дискусії та вирішено розглянити  впровадження основних принципів в роботу КМКЛ №6