Шановні колеги, що отримали путівки на кафедру дерматовенерології на цикли:

ТУ "Клініка, діагностика та лікування сифілісу" (01.04-15.04) і Стажування зі спеціальності "Дитяча дерматовенерологія" для лікарів-дерматовенерологів (01.04-04.05). На період карантину навчання буде проводитись дистанційно.

Куратор циклу ТУ "Клініка, діагностика та лікування сифілісу" - професор І.В.Свистунов.

Необхідні документи:

1. Копія диплому
  2. Путівка ( з печаткою лік. закладу, в разі бюджетної)
  3. Заповнені документи (технологічна картка, анкета)
  4. Свідоцтво про одруження (кому потрібно)
  5. Відрядження (кому потрібне)

Куратор циклу Стажування зі спеціальності "Дитяча дерматовенерологія" - завуч кафедри, доцент Є.М.Міхньова.

Необхідні документи:

1. Копія диплома
  2. Копія сертифіката про спеціалізацію з дитячої дерматовенерології
  3. Копія трудової книжки, завіреної у відділі кадрів
  4. Путівка (з мокрою печаткою якщо навчання за бюджетом)
  5. Заповнені документи (технологічна картка)
  6. Свідоцтво про одруження (кому потрібно)
  7. Відрядження (кому потрібне)

Для реєстрації на цикли необхідно з'явитися особисто, дотримуючись умов карантину. Як варіант, можна сфотографувати або відсканувати вищезазначені документи і відправити їх електронною поштою з позначкою «Документи на ТУ» або «Документи на цикл стажування». Для зворотного зв’язку необхідно вказати ваш контактний мобільний номер телефону та е-мейл для листування. Навчальні матеріали у вигляді лекцій, робочий план, перелік питань для заліку та список рекомендованої літератури будуть доступні онлайн.

Залік на циклі ТУ буде проведений дистанційно. Після закінчення циклу ТУ кожному буде видано посвідчення встановленого зразку, оригінал якого ви зможете забрати особисто після припинення карантину або зможете отримати поштою.

У випадку питань, телефонувати за номером : +380502809288 або зв'язуватись по електронній пошті: [email protected]