У період карантину на  кафедрі кардіології проводилося навчання на циклі ТУ «Аритмологія в практиці лікаря-інтерніста» (очно-заочний) з 06.04 до 22.04. 2020.

Більше 25 лікарів мали змогу дізнаватися про сучасні дані з аритмологіїї он-лайн. Викладачі кафедри виклали основні теми, що стосувалися діагностики та лікування життєнебезпечних та частих порушень ритму серця.

Навчання відбулося на платформі ZOOM, на сайті Webcardio.org, контроль засвоєного матеріалу здійснювався за допомогою організованих навчальних груп в viber та особистого листування.

Курсанти прослухали теоретичну частину у вигляді лекцій, на практичних заняттях-проводили розбір клінічних випадків та вивчення особливостей електрокардіограм.