На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології з 18 травня по 1 червня 2020 року проводиться 2-тижневий цикл тематичного удосконалення «Робота жіночих консультацій, дитячих поліклінік в охороні репродуктивного здоров’я населення» в дистанційному режимі. Особливої актуальності набуває під час реформування вітчизняної системи охорони здоров'я. Розглядаються питання діяльності жіночих консультацій та дитячих поліклінік у формуванні та збереженні репродуктивного здоров'я. А також порушуються оперативні питання щодо ведення вагітності під час епідемії COVID19.

Куратором цього циклу ТУ є доцент кафедри Романенко Тетяна Анатоліївна, її телефон - 380677709969, адреса  електронної пошти - [email protected].

Лекції проводить професор кафедри Жилка Надія Яківна за типом скайпконференції зі слухачами.

Матеріали семінарських та практичних занять надсилаються на адреси електронної пошти слухачів. Залік здійснюється в тестовому режимі.

За запитаннями просимо звертатися до куратора ціклу ТУ Романенко Т.А.