На кафедрі патологічної та топографічної анатомії закінчився цикл спеціалізації за спеціальністю «Патологічна анатомія», що проходив з 09.01 до 17.06.2020 року. На циклі навчались 10 слухачів.

З 12 березня заняття проводились в режимі «онлайн». Щоденно професор Ігор Іркін, професор Олена Дядик, доцент Валентина Заріцька читали лекції та проводили практичні заняття з демонстрацією фотопрепаратів з архіву кафедри та розбором тестів з практичних навичок. Згідно плану проведений підсумковий контроль знань та іспит. Всі слухачі позитивно склали комп’ютерний іспит.

17 червня була проведена заключна конференція, на якій презентували сертифікати та посвідчення про закінчення спеціалізації. Слухачі висловили слова подяки Академії та кафедрі за можливість в складних умовах карантину продовжити навчання та отримати фахові знання.