Сертифікат акредитації МОЗ України 1 категорії отримала клінічна база кафедри нефрології та НЗТ НМАПО імені П.Л. Шупика – нефрологічна клініка проф. Д. Іванова.

В клініці надається високоспеціалізована нефрологічна допомога, зокрема розширений гемодіаліз, в тому числі для людей із гепатитом В і С, ВІЛ-інфікованих, хворих на термінальні стадії онкологічних хвороб.

Розширений гемодіаліз демонструє оптимістичні результати при гострій мієломній хворобі, лімфопроліферативних захворюваннях, кріоглобулінемії.

Також в клініці проводиться плазмаферез, використовується імунобіологічна терапія, виконується нефробіопсія, результати якої оцінюються  проф. О. Дядик.

Високопрофесійні знання співробітників НМАПО імені П.Л. Шупика дозволяють підвищувати авторитет клінічної роботи кафедр.