Search

 
 

З 5 по 19 лютого працівниками кафедри медичної інформатики проведено цикл тематичного вдосконалення «Інтернет в охороні здоров’я та практичній медицині». Слухачами циклу стали науково-педагогічні працівники НМАПО імені П. Л. Шупика.

Основні завдання циклу були спрямовані на підвищення обізнаності та вдосконалення навиків слухачів у роботі з новими Інтернет-технологіями такими як: хмарні сервіси мережі Інтернет, оптимальні методи складання запиту та пошуку інформації у мережі Інтернет, робота з Кокранівською бібліотекою та пошук систематичних оглядів за певною тематикою, ознайомлення з системою кодування MESH.

Відкриваючи навчальний цикл і завершуючи його, завідувач кафедри професор Озар Мінцер ознайомив слухачів із новими тенденціями застосування інформаційних технологій в освіті, зауважив на значенні навчальної та наукової дисципліни медичної інформатики в сучасних умовах, зупинився на важливих складових інформатизації охорони здоров¢я та Академії, а також розповів про використання медійних технологій для передавання знань і наочного відображення діяльності кафедри, що вперше запропоновано кафедрою медичної інформатики.

Заняття проходили за оновленим тематичним планом, що відображає сучасні підходи до застосування Інтернет-технологій у професійній діяльності слухачів. Проведене після  циклу анкетування показало зацікавленість і необхідність проведення циклів тематичного вдосконалення за такою тематикою.