У межах Школи молодого вченого 14 березня 2019 року в НМАПО імені П. Л. Шупика розпочався теоретично-практичний курс з основ біостатистики. В першому семінарі на тему «Описова статистика» взяли участь аспіранти різних кафедр Академії.

Розпочинаючи семінар, зі вступним словом виступила голова наукового товариства молодих вчених Сабіна Аугунас, яка відзначила актуальність і важливість удосконалення теоретично-практичних навичок молодих вчених Академії щодо успішної самостійної роботи над статистичною обробкою бази даних дисертаційного дослідження.

На першому семінарі Володимир Новошицький виклав основні принципи методів обробки і подання описової статистики та графічне представлення даних. Відпрацювання практичних навиків проводилось на базі бібліотеки НМАПО імені П. Л. Шупика.

Наступний теоретично-практичний курс з біостатистики розпочнеться у квітні місяці. Запрошуємо всіх охочих молодих вчених долучитись до проходження курсу.