16 - 17 травня 2019 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, присвячена Дню науки «Інтеграція здобутків молодих учених-медиків та фармацевтів в міжнародний науковий простір: сьогодення та перспективи».

З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор академік Юрій Вороненко. «Наукове життя не мислиме без молодих науковців, у тому числі студентів та аспірантів, які тільки починають свій шлях на науковій ниві. З одного боку - їх сучасне бачення проблем дозволить винайти оригінальні рішення завдань, які ставить перед собою наука; з другого – формування професійної свідомості науковця або практичного працівника можливе лише за умови набуття навичок наукової діяльності, які, до речі, стануть у нагоді й на практиці. Для того, щоб глибоко та повно оволодіти освітньо-науковими програмами, необхідно передусім сформувати якості дослідника, розширити науковий світогляд, теоретичний кругозір і ерудицію. Саме для цього і проводяться наукові конференції» - зауважив Юрій Васильович.

Також з привітальним словом виступила проректор з наукової роботи професор Наталія Савичук, яка наголосила на важливості інтеграції наукових досліджень молодих вчених у міжнародний простір та побажала всім плідної та цікавої роботи під час науково-практичної конференції.

Також з привітальним словом виступила голова ради молодих вчених Сабіна Аугунас та побажала всім успіхів.

У межах конференції молодими вченими було представлено результати своїх досліджень 66 доповідями у 4 секціях: терапевтичного і педіатричного профілю; хірургічного профілю; стоматологічного, онкологічного, профілю судової медицини, а також англомовного профілю. На кожній секції журі оцінювало доповіді молодих учених, кращі з яких були відзначені дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня, а також дипломами в номінаціях: «Практична значимість дослідження», «Актуальність дослідження», «Наукова новизна дослідження», «Найкраща презентація дослідження» та «Найкращий оратор».

Найкращі роботи молодих вчених НМАПО імені П. Л. Шупика відзначені дипломами І - ІІІ ступенів. На секції терапевтичного і педіатричного профілю журі відзначили дипломами: I ступеня – Дуду Людмилу та Башинського Олександра; ІІ ступеня – Олену Кваченюк та Аліну Коваль; ІІІ ступеня – Анастасію Романчук та Юлію Диню .

На секції хірургічного профілю журі відзначило дипломами: I ступеня – Юрія Перекопайка; ІІ ступеня – Євгенія Крижевського, Андрія Іськова  та Юлію Аубекерову; ІІІ ступеня – Валіхновську, Євгенія Сікаленка, Анастасію Григоровську, Крістіну Стецюк, Олексія Оліфіренка , Юлію Павлович, Михайла Сковрона , Володимира Ковальчука та Віталія Лукіянчука.

На секції стоматологічного, онкологічного профілю та профілю судової медицини журі відзначило дипломами: I ступеня – Андріану Дросик (Буковинський державний медичний університет) та Ярославу Поліщук; ІІ ступеня – Ірину Супрунович; ІІІ ступеня – Миколу Бойка.

На англомовній секції журі відзначені дипломами молоді вчені НМАПО імені П. Л. Шупика: I ступеня – Наталія Гриб  та Мар’яна Шевчук; ІІ ступеня – Юлія Періг.

В рамках конференції 17 травня 2019 року для молодих учених був проведений семінар з теоретичної медицини: «Основи менеджменту в медицині», спікер Юлія Аубекерова та «Основи менеджменту і маркетингу в фармації», спікер Сабіна Аугунас.

Дякуємо всім за участь у конференції та запрошуємо всіх бажаючих до участі у наступній конференції молодих вчених у 2020 році та школах молодого вченого НМАПО імені П. Л. Шупика.