16 - 17 травня 2019 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, присвячена Дню науки «Інтеграція здобутків молодих учених-медиків та фармацевтів в міжнародний науковий простір: сьогодення та перспективи».

На конференції виступили з усними доповідями аспіранти кафедри хірургії та трансплантології НМАПО імені П. Л. Шупика: Катерина Валіхновська з доповіддю на тему «Морфологічні зміни підшлункової залози після резекційних втручань із застосуванням електрохірургічних інструментів: експериментальне дослідження», Євген Сікаленко з доповіддю на тему «Механізми розвитку та профілактика спінальної ішемії при операціях на черевній частині аорти» та Рашид Манасра з доповіддю «Особенности заболеваний артерий нижних конечностей у больных сахарным диабетом: эпидемиология, механизмы и результаты».

На секції хірургічного профілю журі відзначило дипломами Катерину Валіхновську, Євгена Сікаленка та Рашида Манасра дипломами III ступеню.