14 червня 2019 р. відбувся молодіжний турнір з більярду серед молодих вчених НМАПО імені П. Л. Шупика, який був органзований Радою молодих вчених, в якому взяли участь аспіранти, клінічні ординатори та молоді вчені з усіх факультетів Академії.

Цього разу було 2 команди, які розподілились на команду з хлопців та дівчат. Серед молодих вчених були новачки та професіонали своєї справи. Атмосфера на турнірі була одночасно напруженою та дружньою: з однієї сторони - відчувався дух змагань та спортивний азарт, а з іншої сторони – теплі дружні відносини.

Чотири години запеклої боротьби і врешті-решт переможців було визначено. Перше місце в турнірі отримав асистент кафедри ортопедії і травматології № 2 хірургічного факультету к. мед. н. Володимир Ковальчук; друге місце виборола аспірантка кафедри терапії терапевтичного факультету Юлія Диня, а третє місце здобула аспірантка кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології терапевтичного факультету Ольга Загарійчук– новачок з більярду.

Варто зазначити, що більярд – універсальна гра, в яку можуть грати усі, незалежно від віку та статі. Окрім того, гра в більярд є корисною для здоров’я людини.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до наступних молодіжних турнірів з більярду Академії.