Search

У зв’язку з оголошенням карантину кафедра філософії перевела навчальну роботу та  заняття з аспірантами усіх форм навчання в дистанційний формат. З розкладом занять можна ознайомитися на сторінці кафедри на сайті Академії в розділі «Навчально-методична робота».

Зараз на кафедрі тривають цикли основної дисципліни «Філософія, сучасна методологія наукових досліджень та біоетика» для аспірантів очної денної та очної вечірньої форм навчання (набір - 2019 р.), цикл дисципліни за вибором «Логіка та методологія наукового дослідження» для аспірантів очної вечірньої форми навчання (набір - 2018 р.).

Викладачі кафедри активно використовують платформи Zoom, Ilias, для проведення лекційних та семінарських занять, також можливості Google form для проведення контролю отриманих знань, та сервісу Sli.do для опитування слухачів.

Для координації роботи з аспірантами та іншими слухачами 23 березня була проведена навчально-методична нарада кафедри, де були розглянуті актуальні питання: навчально-методичної роботи кафедри, моніторингу навчання та поточного контролю рівня отриманих знань аспірантів на кафедрі філософії, відпрацювання ними пропущених занять та обліку педагогічного навантаження співробітників кафедри під час карантину.

Зараз відбувається планування розкладу занять з аспірантами усіх форм навчання на квітень, складається графік консультацій та відпрацювань з основної та вибіркових дисциплін. Під час карантину викладачі кафедри філософії проявили свою готовність працювати в дистанційному форматі, кожна лекція супроводжується підготовленою презентацією та додатковими матеріалами, які сприяють ефективному опануванню змісту циклів.