Search

 
 

26 березня на кафедрі медичної інформатики розпочався плановий виїзний цикл тематичного вдосконалення «Сучасні аспекти навчання з використанням інформаційних технологій» для наших колег — науково-педагогічних працівників Буковинського ДМУ.

На жаль, саме м. Чернівці та Чернівецька область першими в Україні зазнали удару коронавірусної хвороби (СОVID-19), проте незважаючи на всі труднощі епідеміологічної ситуації заняття розпочались і відбуваються за розкладом. У реалізації затвердженого плану допомагають саме технології дистанційного навчання, хоча, безумовно, для науково-педагогічних працівників кафедри медичної інформатики - це не нова форма реалізації освітньої діяльності.

Гадаємо, як краща кафедра за рейтингом 2019 року, кафедра медичної інформатики надихає та допомагає колегам в освоєнні нових можливостей дистанційної та електронної освіти. Зокрема питанням використання новітніх інформаційних технологій і присвячено навчальний цикл. 

Виконуючи Рекомендації до порядку проведення навчання в дистанційному форматі під час карантину НМАПО імені П. Л. Шупика, кафедрою застосовуються для проведення занять в онлайн режимі платформа GoToMeeting, для офлайн режиму — система управління навчанням Moodle.

Відмінністю даного навчального циклу стане проведення на прохання слухачів майстер-класу на тему «Конструювання онтологій. Конструктор навчальних курсів», про результати якого розповімо в наступному повідомленні.

Маємо надію, що надана інноваційна інформація стане в нагоді при підготовці власних курсів і проведені занять у ці непрості часи. Дякуємо нашим колегам — слухачам, що обрали кафедру медичної інформатики.