Search

 
 

25 червня 2020 року відбулось засідання вченої ради медико-профілактичного і фармацевтичного факультету у дистанційному форматі. Заступник голови вченої ради факультету, доцент Сергій Соловйов представив претендента на посаду декана медико-профілактичного і фармацевтичного факультету професора Віктора Трохимчука.

Доцент Сергій Соловйов зазначив, що на офіційному сайті НМАПО імені П.Л.Шупика від 24.04.2020 р. оголошено конкурс на заміщення посади декана медико-профілактичного і фармацевтичного факультету, за період конкурсу протягом одного місяця надійшла одна заява від д.фарм.н., професора Віктора Трохимчука. Професор Віктор Трохимчук представив звіт декана медико-профілактичного і фармацевтичного факультету про виконану роботу за 2015 – 2020 рр.  та своє бачення місії та стратегічної мети розвитку факультету. В обговоренні звіту взяли участь завідувач кафедри вірусології, професор Ірина Дзюблик, завідувач кафедри медичної статистики професор Михайло Голубчиков, завідувач кафедри організації і економіки фармації, доцент Вадим Гульпа, завідувач кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів доцент Сергій Убогов, які високо оцінили роботу професора Василь Трохимчука на посаді декана та підтримали його кандидатуру на посаду декана медико-профілактичного і фармацевтичного факультету НМАПО імені П. Л. Шупика на наступний термін.

Заступник голови вченої ради факультету, доцент Сергій Соловйов представив особову справу к.мед.н., ст. викладача Ярослава Першегуби як претендента на посаду доцента кафедри громадського здоров’я та витяг з протоколу засідання кафедри від 23.04.2020 № 3 і  позитивне рішення кадрової комісії Академії. Зав. кафедри громадського здоров’я професор Ірина Хоменко відзначила, що Ярослав Першегуба - висококваліфікований науково-педагогічний працівник, науковець.

За результатами таємного голосування, яке відбулось із дотриманням усіх карантинних вимог, вчена рада медико-профілактичного і фармацевтичного факультету обрала професора Віктора Трохимчука на посаду декана медико-профілактичного і фармацевтичного факультету терміном на 5 років, та Ярослава Першегубу – на посаду доцента кафедри громадського здоров’я  терміном на 2 роки.