Search

З 14 вересня 2020 року в Центрі симуляційних методів навчання (ЦЕСИМЕН) НМАПО імені П. Л. Шупика розпочалися заняття для лікарів-інтернів І року навчання кафедр НМАПО імені П. Л. Шупика.

Перелік симуляційних практичних занять в умовах ЦЕСИМЕН НМАПО імені П. Л. Шупика дозволяє лікарям-інтернам засвоїти виконання основних практичних навичок та простих симуляційних сценаріїв, що створює основу для подальшої практичної роботи лікарів-інтернів. Практичні заняття в ЦЕСИМЕН проводяться відповідно до положень Наказу № 3331 НМАПО імені П. Л. Шупика «Про організацію діяльності на період встановлення «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки» від 11 вересня 2020 р. Навчання проводиться відповідно до структури проведення симуляційних занять (вступ, пре-тест, брифінг, практична робота на манекенах, дебрифінг, контроль засвоєння по чек-листу, пост-тест, підсумки).  Відповідно до пропозиції керівництва Академії, з метою покращення навчального процесу, складений розклад проведення практичних занять в ЦЕСИМЕН НМАПО імені П. Л. Шупика, що узгоджений з кураторами лікарів-інтернів кафедр НМАПО імені П. Л. Шупика.

Першими розпочали заняття в ЦЕСИМЕН НМАПО імені П. Л. Шупика лікарі-інтерни І року навчання кафедри педіатрії № 1 (зав. кафедри, професор О. Охотнікова). Під час занять була відпрацьована базова підтримка життя та принципи застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора у дорослих та у дітей, особливості проведення реанімаційних заходів в умовах пандемії COVID-19.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 79.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 76.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу