Нещодавно на кафедрі медичної інформатики завершено осінню сесію  навчання аспірантів здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії. В цілому було проведено 7 курсів дисциплін загальної підготовки.

Серед них одна нормативна дисципліна «Сучасні інформаційні технології у науковій діяльності та біостатистика», та дві вибіркові дисципліни «Математичне моделювання у медицині та біології» і «Доказова медицина» для аспірантів здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії  очної денної, очної вечірньої та заочної форм навчання.

За цей час на кафедрі  навчалося 78  аспірантів НМАПО імені П. Л. Шупика, а також  10 аспірантів із суміжних інститутів.

Внаслідок пандемії особливістю  проведення  практичних  занять  стало використання в он-лайн форматі додатку AnyDesk, а також в якості засобу сучасного передавання знань була успішно використана технологія проєктного навчання. Найбільш  ваговим висновком для наступних занять стала ефективність методики організації  і формування навичок за допомогою  додатку  AnyDesk, яка може бути використана й іншими кафедрами.