Search

 
 

12 грудня 2020 р. відбувся Другий віртуальний форум з обговорення складних клінічних випадків, який проводить Міжнародна асоціація тяжких дихальних шляхів (IAMS – International Airway Management Society).

Чи не вперше, на такому високому міжнародному зібранні розглядався клінічний випадок успішної ресусцитації при застряганні мосту з 6 верхніх зубів в гортані, який відбувся в Україні в Інституті отоларингології імені професора О. С. Коломійченка НАМН України (доповідач Денис Покришень).

Представлення цього клінічного випадку транслювалося з кафедри анестезіології та ІТ НМАПО імені П. Л. Шупика, а модератором був доцент кафедри Максим Пилипенко.

У ході жвавої дискусії виступили провідні світові експерти-анестезіологи з США, Великобританії, Туреччини, ПАР та Китаю. Всі експерти одноголосно підтвердили високий рівень надання допомоги при лікуванні цього тяжкого клінічного випадку.

Трансляція зустрічі відбувалася за допомогою програми Zoom, а також на популярному у східних країнах каналі wx.vzan. Форум у режимі реального часу зібрав понад 46 тис. переглядів.

Зараз двогодинну трансляцію можна переглянути за посиланням в YouTube https://www.youtube.com/watch?v=MVeiTFYVmSs

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу