Search

 
 

23 лютого 2021 року відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій

Премія стала відзнакою за особливі досягнення у розробленні та впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції «Сучасні методи діагностики та лікування радіаційно індукованого раку щитоподібної залози (наслідки аварії на Чорнобильській АЕС)».

Нагороди були удостоєні: завідувач кафедри ендокринології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, директор ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин  імені В. П. Комісаренка НАМН України» академік Микола Тронько та колектив лікарів і наукових співробітників ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин імені В. П. Комісаренка НАМН України».

«У сучасному світі успіхи держави багато в чому обумовлені рівнем розвитку науки. Саме науковці своїми напрацюваннями, знаннями визначають місце нашої держави у світовому економічному просторі. Ваша наполеглива праця, творчий потенціал та багаторічний досвід знайшли своє відображення в роботах, які заслуговують найвищої оцінки та світового визнання. Пишаюся тим, що серед нас є інноватори, які сприяють обороноздатності нашої держави, розробляють новітні оптичні матеріали та інші важливі наукові розробки», – зазначив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Колектив кафедри ендокринології  НУОЗ України імені П. Л.  Шупика щиро вітає свого завідувача академіка Миколу Тронька та колег з отриманням заслуженої нагороди, яка є підтвердженням їх високих особистих якостей.

Бажаємо вам успішного подальшого життєвого шляху, виконання задуманого, якнайшвидшої реалізації масштабних цілей.