Вітаємо професора кафедри фтизіатрії і пульмонології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика Галину Гуменюк з присвоєнням вченого звання професора кафедри на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 15.04.2021 року № 420.

З червня 2018 року по теперішній час професор Галина Гуменюк працює на посаді професора кафедри фтизіатрії і пульмонології Інституту сімейної медицини Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика. Професор Галина Гуменюк відомий вчений, нагороджена Почесною грамотою Президії АМН України від 26 вересня 2002 року за значний особистий внесок у розвиток медичної науки і охорони здоров’я та Почесною грамотою Президії НАМН України від 21 травня 2016 року за значний внесок у розвиток медичної науки і практики охорони здоров’я та з нагоди Дня науки.

Бажаємо професору Галині Гуменюк міцного здоров`я, сімейного благополуччя, щастя, нових досягнень та перспектив!