27 травня 2021 року на платформі «ГІПОКРАТ» відбувся мультидисциплінарний онлайн-вебінар на тему: «Педіатр, отоларинголог, стоматолог, клінічний фармаколог: хто з них допоможе розгледіти невидиму причину...?».

Вебінар провели педіатр, стоматолог, отоларинголог і клінічний фармаколог, а саме: професори Г. Бекетова, І. Мазур, В. Попович та Г. Зайченко, які розглянули актуальну проблему медицини щодо дефіциту кальцію, фосфору і вітаміну Д у дітей, та наслідки його у дорослих. В мультидисциплінарній дискусії на клінічних прикладах надано ранні критерії дефіциту кальцію, фосфору та вітаміну Д, рекомендації щодо  діагностики цих біоелементозів, корекції їх дефіциту та профілактики цілої низки асоційовних з ними захворювань.

У вебінарі взяли участь понад 1200 лікарів різних спеціальностей (педіатри, сімейні лікарі, стоматологи, отоларингологи, гастроентерологи та ін.), які мали можливість поставити питання та отримати  вичерпні відповіді.

Модератор вебінару заслужений лікар України, експерт МОЗ України, завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор Г. Бекетова, як диригент, збирала ноти-інформації від фахівців різних галузей медицини в єдину загальну концепцію ведення таких пацієнтів.

На сьогодні мультидисциплінарний підхід в галузі освіти медичних працівників — це сучасний погляд в майбутнє медицини. Висвітлення проблеми з різних точок зору допомагає лікарю поставити правильний діагноз, обрати сучасну тактику лікування та профілактики.

Вебінар отримав багато схвальних оцінок і подяк від практичних лікарів.

Впроваджуючи новітні технології в галузі медичної освіти, працівники кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика під керівництвом проф. Бекетової допомагають інтегруватись лікарям у світову медичну спільноту та отримати найсучаснішу інформацію щодо актуальних питань педіатрії.