Команда Інституту серця МОЗ України на чолі з директором Інституту, завідуючим кафедрою кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій НУОЗ імені П. Л. Шупика, професором Борисом Тодуровим поділилась науковим і операційним досвідом з колегами у Бішкеку.

Разом із командою, до якої увійшли співробітники кафедри та Інституту серця, було проведено 6 надскладних оперативних втручань (5 дорослих та 1 дитяча операція).

Усі пацієнти почуваються добре, а з колегами з Національно-дослідницького інституту хірургії серця та трансплантації органів та Міжнародного медичного університету підписано меморандум про співпрацю. Окрім того українська делегація взяла активну участь у З’їзді кардіохірургів Киргизстану, презентувавши три доповіді та поділившись власними інноваційними розробками.

Дякуємо колегам із Киргизстану за запрошення, гостинність та довіру.

Команда Інституту серця та кафедри кардіохірургії: Борис Тодуров, Микола Гончаренко, Ігор Мокрик, Анатолій Іванюк, Сергій Судакевич та Наталія Галкіна.