На кафедрі терапії та ревматології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика в липні 2021 року завершують навчання три клінічні ординатори іноземці: Наврадж Сінгх, куратор професор В. Казимирко, Д. Т. Сінгх, куратор доцент А. Крилова, Д. Х. М. Бін, куратор доцент Т. Сілантьєва.

Атестація клінічних ординаторів проходить в декілька етапів. Спочатку клінічні ординатори пройшли атестацію на кафедрі терапії та ревматології 27 травня 2021, а потім і на терапевтичному факультеті 10.06.21.

За час навчання клінічні ординатори повністю виконали індивідуальний план підготовки – прослухали лекції всіх викладачів кафедри, приймали участь в семінарських та практичних заняттях. Клінічна робота проводилась на клінічних базах кафедри, у терапевтичних відділеннях КНП «Київської клінічної міської лікарні № 7» та  КНП «Київської клінічної міської лікарні № 6» і клінічні ординатори добре засвоїли практичні навички. На період карантинних заходів  проходили заняття за планом на платформі zoom та отримували індивідуальні завдання по viber.

У кінці атестації декан терапевтичного факультету д.мед.н. С. Кушніренко привітала науково-педагогічних працівників кафедри і клінічних ординаторів з завершенням навчання та побажала успіхів в подальшій роботі.