24 червня 2021 року під головуванням декана хірургічного факультету доцента Володимира Шуби відбулося засідання вченої ради хірургічного факультету. Уперше за тривалий час засідання відбулося в аудиторному форматі.

Першим питанням порядку денного був звіт завідувача кафедри хірургії серця та магістральних судин академіка НАМН України Василя Лазоришинця про роботу на посаді завідувача кафедри за період 2016— 2021 років. Звіт викликав жваве обговорення та мав схвальні відгуки серед членів вченої ради. Зокрема, значну увагу було звернено на участь кафедри у розвитку кардіохірургії в Україні та участі НПП кафедри в операціях на серці різного рівня складності. Під час обговорення виступили професори Вадим Гетьман, Володимир Шкорботун, Ольга Біляєва, Олег Лоскутов, Георгій Козинець, Ростислав Вітовський та декан хірургічного факультету доцент Володимир Шуба, які одностайно рекомендували до затвердження звіт професора Василя Лазоришинця. Одноголосно рекомендовано вченій раді НУОЗ України імені П. Л. Шупика затвердити рішення вченої ради хірургічного факультету з цього питання.

Наступним питанням було обрання на вакантну посаду асистента кафедри хірургії серця та магістральних судин. Для участі в оголошеному конкурсі на заміщення вакантної посади асистента кафедри хірургії серця та магістральних судин надійшла заява від к.мед.н. Андрія Якушева. Члени вченої ради факультету одностайно підтримали претендента за результатами таємного голосування.

Також під час засідання розглянули звіти 32 аспірантів 2-го та 3-го років навчання. Розглянуто та рекомендовано вченій раді НУОЗ України імені П. Л. Шупика до затвердження плани та програми п'яти короткотривалих циклів ТУ. Підбито підсумки роботи кафедр факультету за різними видами діяльності у І півріччі 2021 року та заплановано подальші завдання на ІІ півріччя.

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів