На кафедрі неонатології закінчили навчання лікарі-інтерни за фахом «Неонатологія». До речі, це вже 22 випуск інтернів, який відбувається на кафедрі неонатології.

А для того, щоб свято вийшло інтернам довелося пройти нелегкий, але цікавий шлях навчання на очному циклі з викладачами кафедри протягом 11 місяців, відпрацювання практичних навичок під керівництвом досвідчених лікарів на клінічних базах кафедри та на заочному циклі інтернатури на місцях майбутньої праці. У цьому році інтернів-випускників було 7,  які навчалися як за держзамовленням так і на умовах платних послуг. Всі лікарі успішно склали заліки, пройшли іспит з надання невідкладної допомоги КРОК ІІІ, опрацювали та показали свої навички на  практичній частині  заключного іспиту. Комп`ютерний іспит склали всі лікарі з показником не менше 90%.

А 17 червня  на кафедрі проведено заключний іспит-співбесіду, який всі інтерни склали позитивно, а 5 на відмінно, середній бал склав 4,7. Попереду ще  клінічна практика у базових відділеннях, заключна конференція та отримання сертифікатів лікаря-спеціаліста. Бажаємо успіхів в роботі та щастя у житті нашим випускникам. Творчої наснаги та бажання завжди рухатись тільки вперед до нових професійних звершень. Дякуємо співробітникам відділу інтернатури за допомогу у проведенні підготовки лікарів-інтернів-неонатологів.