25—26 червня 2021 року в Києві в онлайн-форматі проходила робота І Міжнародного конгресу «Терапія внутрішніх хвороб у 21 столітті – від інновацій до практики», організованого ГО «Асоціація безперервної медичної освіти та професійного розвитку лікарів України».

У наукову програму конгресу увійшло декілька науково-практичних секцій, у роботі яких взяли участь з доповідями провідні фахівці з різних регіонів країни. Зокрема були висвітлені наступні питання:  сучасний погляд на гастроентерологічні захворювання; актуальні питання охорони здоров’я на первинній ланці; науково-практична кардіологія – відповіді на найчастіші запитання; складнощі та рішення проблем респіраторної медицини; проведені майстер-класи з актуальних проблем гастроентерології, кардіології, пульмонології, ревматології, інфекційних хвороб.

У роботі конгресу взяли активну участь співробітники кафедри фтизіатрії і пульмонології Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор Сергій Зайков та доцент Людмила Юдіна. Їх доповіді були присвячені актуальним питанням ведення пацієнтів з бронхіальною астмою та коморбідними захворюваннями, алергічним ринітом, диференційній діагностиці та лікуванню осіб з кашльовим синдромом. Також доцентом Людмилою Юдіною був проведений майстер-клас на тему: «Коли не потрібні антибіотики при COVID-19».

Протягом роботи конгресу було представлено багато інших доповідей з широкого кола питань щодо ведення пацієнтів з найбільш поширеними внутрішніми хворобами, обговорено чисельні соціальні, організаційні та практичні проблеми, з якими стикаються лікарі у своїй практиці. Закінчився конгрес цікавою дискусією про удосконалення медичної та соціальної допомоги пацієнтам з внутрішніми хворобами в умовах пандемії COVID-19.

Доступність матеріалу: 62.5% - 2 Голосів