26 травня 2021 року відбувся конкурс "Мrs.Ukraine International 2021", однією з учасниць якого стала Анастасія Ігнатьєва, аспірантка кафедри загальної та невідкладної хірургії (завідувач кафедри професор Вадим Крижевський). Анастасія Ігнатьєва стала першим пластичним хірургом в історії конкурсу в Україні, яка взяла участь і стала віце-місіс.

Цей міжнародний конкурс краси – один із найпрестижніших та найвідоміших змагань, що проводяться щорічно в США за підтримки уряду країни протягом більше 30 років. Його фінал проводиться щороку в США і збирає на одній сцені чарівних представниць з багатьох країн світу. Українки, які демонструють себе високо освіченими, цілеспрямованими, впевненими в собі та креативними особистостями, є постійними учасницями змагань.

Конкурс складався з 5 етапів: дефіле у сукні під час відкриття міжнародного конкурсу; дефіле у бізнес-стилі з відеопрезентацією фіналісток; презентація спортивного одягу та вихід у спортивному вбранні; дефіле у стилізованій українській сукні; вихід у ексклюзивних вечірніх сукнях.

Місія легендарного міжнародного конкурсу краси для успішних жінок «Місіс Україна Інтернешнл» – не лише продемонстувати світу справжню красу української жінки, а й підкреслити важливість реалізації жінок у професійній та сімейній сферах. Анастасія Ігнатьєва – приклад жінки, яка спеціалізується в одній з найскладніших професій: хірургії, пройшла стажування у клініках Великобританії, Швейцарії та Іспанії, виконує наукову роботу з проблем пластичної хірургії. У своєму блозі Анастасія Ігнатьєва ділиться думками про роль жінок у медицині, гендерну рівність, шляхи досягнення успіху.

Колектив кафедри загальної та невідкладної хірургії пишається неймовірними українськими жінками-спеціалістами!

Актуальність матеріалу: 82.25% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 80.75% - 4 Голосів