29 червня 2021 року на засіданні кафедри хірургії та судинної хірургії Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика (зав. каф. – професор С. Саволюк) відбулася заключна атестація 2-х клінічних ординаторів кафедри хірургії та судинної хірургії.

Навчання в клінічній ординатурі завершують 2 іноземних громадянина – А. Сайилов (Туркменістан) (куратор – професор В. Ходос), Т. Овезов (Туркменістан) (куратор – професор С. Саволюк).

Під час засідання кафедри хірургії та судинної хірургії заслуховувалися звіти про виконання індивідуальних планів навчання та підготовки клінічних ординаторів кафедри, з критичною та об’єктивною оцінкою їхньої діяльності.

Усі клінічні ординатори висловили задоволеність навчанням на кафедрі та в НУОЗ України імені П. Л. Шупика, оскільки створений мікроклімат та підтримка умов навчання завідувачем кафедри професором С. Саволюком шляхом цікавого залучення інноваційних підходів в наукову, освітню та лікувальну роботу очолюваної ним хірургічної клініки робить навчання на кафедрі хірургії та судинної хірургії привабливим. Це свідчить і про авторитет кафедри і Університету серед випускників навчальних закладів нашої держави, країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів