Інтернатура є завершальною формою підготовки випускників вищих навчальних медичних закладів в України.

У цьому навчальному році на кафедру анестезіології та інтенсивної терапії прибуло 76 лікарів-інтернів. Таку кількість інтернів можна пов'язати з великою роботою, яку проводить кафедра в питанні популяризації спеціальності серед лікарів і студентів медичних ЗВО.

Перед початком вступної конференції було проведено анонімне анкетування новоприбулих інтернів. За результатами цього дослідження, яке було проведено куратором інтернів 1-го року доцентом кафедри Юрієм Марковим, приємно було дізнатися, що переважна більшість інтернів вмотивовані до навчання: при цьому 23,6% з них відзначили, що їх приваблює престижність майбутньої професії, 33,3% – можливість отримання швидкого позитивного результату своєї діяльності, а 77,7% ще й зазначили «отримання задоволення від врятованого людського життя». Лише 2,7% респондентів вказали інші мотивуючі чинники. Таким чином, внутрішня мотивація є найважливішою у навчанні майбутніх анестезіологів.

На вступній конференції з вітальною промовою виступили: завідувач кафедри професор Олег Лоскутов, завуч кафедри доцент Михайло Бондар та інші викладачі, які ознайомили присутніх у загальних рисах з вимогами до підготовки інтернів згідно з навчальним планом і програмою та побажали успішно подолати труднощі, з якими неодмінно будуть стикатися лікарі-інтерни. Після закінчення конференції професор Олег Лоскутов прочитав лекцію «Історія розвитку анестезіології як спеціальності та науки», а доцент Михайло Бондар – «Історія кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика».

Насамкінець, присутні викладачі побажали успіхів лікарям-інтернам у реалізації їхніх прагнень оволодіти майбутньою спеціальністю.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів