Search

 
 

На кафедрі дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П. Л. Шупика відбулася урочиста подія. 16 вересня завідувачка кафедри – Галина Бекетова, д.мед.н., професор, Заслужений лікар України, експерт МОЗ України, голова Асоціації педіатрів м. Києва, член правління Всеукраїнської асоціації дитячих гастроентерологів і нутриціологів, член Всесвітнього Европейського та Українського клубу панкреатологів, член правління асоціації педіатрів України отримала статус члена-кореспондента НАМН України.

Наполеглива праця вченої висвітлена у майже 500 наукових працях, в т.ч. 6 підручників, 12 монографій та 24 навчально-методичних посібників. Галина Бекетова автор 42 патентів України на винахід та корисну модель, 32 раціоналізаторських пропозицій, 15 авторських свідоцтв на твір, 7 галузевих нововведень, 4 методичних рекомендацій, 6 інформаційних листів, понад 20 навчальних програм та учбових планів, 6 збірників тестових завдань. Головні наукові напрямки її роботи – педіатрія, дитяча гастроентерологія, підліткова терапія, здоров’я дітей і підлітків, народжених з використанням допоміжних репродуктивних технологій, впровадження здоров’язберігаючих технологій у педіатрії та підлітковій терапії.

З 2008 року професор Бекетова – головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Підліткова терапія», з 2014 р. – за спеціальністю «Педіатрія», з 2020 р. – експерт МОЗ України, з 2013 року – міжнародний експерт з педіатрії підліткового віку Європейського Парламенту по вивченню стану здоров'я дітей і підлітків, які проживають на радіаційно забруднених територіях.

Під керівництвом професора Галини Бекетової захищена 1 докторська, 4 кандидатські дисертації, 10 магістерських робіт, в т.ч. й іноземних лікарів, зараз готуються до захисту ще 8 кандидатських робіт.

За значний особистий внесок у науково-технічний і культурно-освітній розвиток Української держави та багаторічну сумлінну працю професор Бекетова нагороджена трьома Почесними грамотами МОЗ України, двома грамотами мера м. Києва, грамотами та пам’ятним знаком «Відзнака НМАПО імені П.Л. Шупика», Орденом за заслуги ІІІ ступеню.

Прекрасний керівник та організатор охорони здоров’я країни, Галина Бекетова  є чуйною, щирою, доброзичливою і справедливою людиною та високопрофесійним педіатром.

Працівники кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика щиро вітають свого керівника з отриманим статусом члена-кореспондента НАМН України.

    Оцініть матеріал

    Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
    Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
    Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

    Загальна оцінка матеріалу