30 вересня 2021 року відбувся онлайн телеміст «Респіраторні захворювання лікуй респіраторно - чи все однозначно, як здається?». Пандемія СОVID-19 суттєво позначилась на розвитку всієї цивілізації. Вся медична спільнота зосереджена на питаннях діагностики та лікування коронавірусної інфекції. На фоні цього знижується увага до дітей із повторними епізодами ГРВІ, які складають превалюючу кількість звернень до лікарів первинної медичної ланки в осінньо-зимовий період.

Пошук нових підходів та нових рішень, підвищення ефективності існуючих  методів терапії, покращення якості життя пацієнтів з патологією захворювань органів дихання є актуальним питанням сьогодення.

Телеміст мав міждисциплінарний формат. В заході взяли участь відомі вчені в галузі медицини України різних напрямків: професори М. Хайтович, Л. Конопкіна, С. Ільченко, Т. Уманець, Г. Бекетова та інші.

Отримаши  цікавий та мегакорисний контент, слухачі залишили багато схвальних відгуків.

Завідувач кафедри дитячих та підліткових захворювань НУОЗ України імені П.Л. Шупика, чл.-кор. НАМН України Г. Бекетова взяла активну участь у заході та виступила з доповіддю «Респіраторний цитопротектор ектоін в сучасному менеджменті захворювань органів дихання». В своїй доповіді чл.-кор. НАМН України Г. Бекетова  показала можливості лікування ГРВІ у дітей з позиції сучасної доказової медицини, висвітлила питання інгаляційної терапії та наголосила на її безпечності в умовах пандемії Covid-19.

Працівники кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика під керівництвом чл.-кор. НАМН України Г. Бекетової продовжують брати активну участь у заходах спрямованих на підвищення професійної післядипломної освіти лікарів.