З 14 по 17 жовтня в Анталії (Туреччина) відбувся 17 Національний конгрес з медицини невідкладних станів Турецької асоціації медицини невідкладних станів – один із найважливіших наукових заходів, що об’єднують лікарів з невідкладних станів та суміжних спеціалістів з країн Європи та всього світу.

Конгрес охоплював широке коло питань діагностики, лікування та профілактики найпоширеніших гострих захворювань та асоційованих з ними соматичних ускладнень та порушень інших органів та систем. Даний захід передбачає цілу низку секційних засідань та майстер-класів за участю провідних лекторів та клініцистів світу.

Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика  представляли на цьому заході директор Інституту сімейної медицини професор Олег Шекера та завідувач кафедри медицини невідкладних станів доцент Антон Волосовець. Представники університету зробили урочисту промову на відкритті конгресу.

Доповідачами була проведена презентація матеріалу у вигляді усної доповіді під назвою «Features of medical care during the Covid-19 pandemic in Ukraine» та модерація секції «General section», де було представлено роботи вчених з різних країн Європи.

Участь у Конгресі сприяла міжнародній співпраці співробітників НУОЗ України імені П. Л. Шупика із закордонними колегами та забезпеченню представництва Університету, як навчального закладу світового рівня на міжнародному форумі.

Актуальність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів