Лікар — це не тільки професіонал з медицини, але й високоосвічена, культурна, інтелігентна людина, яка поважає своїх колег, батьків, культуру інших країн.

З 17 по 24 жовтня 2021 року лікар-інтерн кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика Людмила Кобилинська взяла участь у культурно-освітній програмі «Аромати культури» польсько-української Ради обміну молоддю та навчання.

Метою проекту було поглиблення міжкультурного діалогу між Україною та Польщею, сприяння відкритим та толерантним відносинам між молоддю обох країн, дослідження спільного культурного коріння, боротьба з упередженнями та стереотипами відносно обох держав на історичному та сучасному рівні.

Лікар-інтерн взяла участь у організації вистави, що відтворювала звичаї українського та польського весілля, яку презентували вихованцям місцевого дитячого садочка та школи, відвідала відомі туристичні об’єкти Польщі, а також мала можливість вільного спілкування з молоддю цієї держави.

Працівники кафедри дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П.Л. Шупика  завжди підтримують всесторонній розвиток своїх інтернів-педіатрів і заохочують їх до участі у освітніх та соціальних заходах.