Триває співпраця Університету з Королівським коледжем патологів (Лондон, Велика Британія). Заклади обмінюються досвідом, проводять спільні науково-практичні заходи.

10 листопада 2021 року до Міжнародного дня патологів, який відзначається у всьому світі 11 листопада, Королівським коледжем патологів було проведено онлайн круглий стіл: «Чи може цифрова патологія подолати міжнародні кордони?» / Roundtable: Can digital pathology break down international borders?

Захід об’єднав учасників з різних країни світу, зокрема, з Великої Британії, США, Малайзії, Танзанії, Йорданії, Саудівської Аравії. Доповідачі обговорили проблему нерівномірності розвитку країн, питання використання можливостей цифрової патології для пошуку та застосування практичних рішень, що матимуть позитивний вплив на здоров’я населення в глобальному контексті.

Ми щиро вдячні нашому поважному партнеру за запрошення представників університету. НУОЗ України імені П. Л. Шупика на заході представили завідувач кафедри патологічної та топографічної анатомії професор Олена Дядик та завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії професор Сергій Саволюк.

Варто зазначити, що у межах онлайн круглого столу була представлена постерна презентація «Case of Primary Diagnosed Scleroderma by Renal Biopsy», підготовлена колективом Університету, зокрема завідувачем кафедри патологічної та топографічної анатомії професором Оленою Дядик, завідувачем кафедри нефрології та нирковозамісної терапії професором Дмитром Івановим.

Детально з портерними доповідями та відео презентаціями можна ознайомитись за посиланням: https://www.rcpath.org/international/projects/international-pathology-day/poster-competition-international-pathology-day-2020/poster-competition-international-pathology-day-2021.html

Відзначаємо незабутню атмосферу відкритої дискусії між науковцями, високий рівень доповідей.

Висловлюємо подяку організаційному комітету круглого столу, Королівському коледжу патологів та особисто президенту професору Майклу Осборну за безцінну можливість наукового обміну.

Доступність матеріалу: 76.67% - 3 Голосів