11 листопада відбулося засідання експертної проблемної комісії з анестезіології та інтенсивної терапії де розглядались теми запланованих дисертаційних робот на здобуття вченого ступеня доктора філософії аспірантів кафедри анестезіології та інтенсивної терапії і кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії.

Враховуючи епідемічну ситуацію, захід проводився в дистанційному форматі. Загалом було заслухано шість аспірантів, два з яких — аспіранти кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії. Так, аспірант Максим Храпак представив тему свого дослідження «Ефективність периферичних блокад грудної клітки в комплексному інтра- та післяопераційному знеболенні торакальних операції у дітей».

Аспірант Тетяна Сикачина розповіла про планування своєї роботи «Оптимізація нейромоніторингу та інтенсивної терапії у дітей з важкою черепно-мозковою травмою».

Представлені теми викликали інтерес та жваве обговорення членами експертної проблемної комісії. Аспіранти гідно відповідали на поставлені запитання. Наприкінці засідання голова комісії Олег Лоскутов та члени експертної проблемної комісії побажали аспірантам плідної роботи.

Актуальність матеріалу: 42.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 41.5% - 4 Голосів