Search

 
 

Журнал «Лабораторна діагностика. Східна Європа», видавцем якого є Видавниче приватне унітарне підприємство «Профессиональные издания» Республіка Білорусь, був оцінений для включення до Scopus Консультативною радою з вибору контенту (CSAB). Одним із співзасновників цього видання є НУОЗ України імені П. Л. Шупика, головним редактором від України – завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики професор Сергій Клименко.

«Профессиональные издания» вже понад 20 років працюють над організацією єдиного інформаційного простору для Білорусі та України. «Ми прагнемо створити умови для ефективного спілкування та обміну досвідом між медиками і підтримуємо політику відкритого доступу та дотримуємось вимог міжнародних стандартів до наукових видань. Сьогодні вже 7 журналів видавництва прийняті до міжнародної наукометричної бази Scopus, співзасновником трьох з них є Університет. Команда видавництва активно працює над просуванням наукових журналів до наукометричних баз Scopus та Web of Science»», - зазначає директор видавництва Людмила Євтушенко. 

Ознайомитись з журналами видавництва та з умовами розміщення публікацій на сайті https://recipe.by/en/ та на сайті журналу «Лабораторна діагностика. Східна Європа»  - https://lab.recipe.by/

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу